BioTexCom to coś więcej niż tylko klinika medycyny rozrodu

Od 2008 roku nasza klinika BioTexCom znajduje się w Kijowie, stolicy Ukrainy. Tysiące par z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich, które nam zaufały, są teraz szczęśliwymi rodzicami.

W BioTexCom stosujemy najbardziej zaawansowane metody w zakresie technologii wspomaganego rozrodu: dziś klinika oferuje pełen zakres usług IVF, w tym przeszczep endometrium i dawstwo mitochondriów, co jest w pełni dozwolone przez ukraińskie ustawodawstwo, zarówno dla małżeństw, jak i samotnych kobiet oraz niezamężnych partnerów.

BioTexCom to idealne połączenie profesjonalnego zespołu, utalentowanych certyfikowanych lekarzy, ukraińskiej gościnności i dużego sukcesu programów medycznych. Nasi lekarze opracowują najskuteczniejsze metody leczenia niepłodności i osiągają pozytywne wyniki przy minimalnej liczbie prób IVF.

Duża baza dawczyń komórek jajowych

Codziennie badamy do 200 kandydatek, które chcą oddać swoje komórki jajowe, a tylko 20% z nich spełnia nasze surowe wymagania dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego przyszłych dawczyń komórek jajowych, wieku, posiadania co najmniej jednego zdrowego dziecka i oczywiście – przyjemnego wyglądu. Nasza baza dawczyń ma wyjątkową zaletę – masz możliwość samodzielnego wyboru dawczyni. To znaczy otrzymujesz jej zdjęcia, wywiad wideo i zdjęcie 3D, na którym możesz zobaczyć swoją dawczynię pod różnymi kątami. Nasza baza dawczyń jest jedną z największych na świecie. Umożliwia nam uruchomienie programu zaraz po podpisaniu umowy bez tracenia czasu na poszukiwanie dawczyni.

Programy all inclusive

Nasz system „All Inclusive” oznacza, że ​​koszty związane z pobytem w Kijowie, takie jak zakwaterowanie, wyżywienie i transport między kliniką, hotelem a lotniskiem, pokrywa klinika BioTexCom.

Dbamy o wszystkie ekscytujące chwile podczas Twojego pobytu tutaj, więc nie musisz się o nic martwić.  Wszystko, za co musisz zapłacić, to bilety lotnicze.

W ramach wszystkich przedstawionych pakietów  pokrywamy wszystkie inne koszty z tym związane, wszystkie wydatki medyczne, w tym wypłatę dawczyni komórek jajowych, leki i samo leczenie.Poza tym, BioTexCom zapewnia Ci opiekę i wsparcie koordynatora, który mówi w Twoim języku, potrafi zrozumieć specyfikę Twojej mentalności i przewidzieć wszystkie Twoje potrzeby.To osoba, która pomoże Ci również komunikować się z lekarzem, rozwiąże wszelkie kwestie organizacyjne, będzie Ci towarzyszyć i pomagać podczas wszystkich zabiegów medycznych, a poza tym oczywiście zapewni niezbędne wsparcie emocjonalne.

Indywidualne podejście

Podchodzimy indywidualnie, bo każda para ma niepowtarzalną historię i wymaga dużej uwagi. Nasze programy są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta od momentu diagnozy niepłodności. Dlatego przez lata istnienia naszej kliniki nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, zapewniając tym samym właściwą odpowiedź na każde zgłoszenie.

 

Nasze unikalne metody pozwalają leczyć nawet tych pacjentów, którym nie udzielono pomocy, nawet z wykorzystaniem najlepszych technologii lekarzy z USA i Izraela.

Celem, do którego dążymy, jest pomoc kobietom, które nie mogą zajść w ciążę w sposób naturalny z różnych powodów: od przedwczesnej menopauzy i starszego wieku kobiety po konsekwencje operacji i choroby genetyczne.

Koordynator naszej kliniki chętnie porozmawia z Tobą telefonicznie. A także przed wizytą w Kijowie masz możliwość zapoznania się z lekarzem prowadzącym Twój program – prowadzimy w tym celu rozmowy wideo, na których możesz zadać wszystkie pytania co do programu bezpośrednio lekarzowi.